Главная » Ендоскопічна операція

Ендоскопічна операція

Ендоскопічна операція

Вартість послуги - 500 грн. (+ вартість лабораторних досліджень)

 Ендоскопія (від грец. Endon - всередині, scopein - огляд) - це метод дослідження внутрішніх органів за допомогою оптичних освітлювальних приладів, які називаються ендоскопами.

Ендоскопічна операція - це видалення (під час обстеження) полипів з стравоходу, шлунку або товстої кишки. Дана процедура проводиться з використанням діатермокоагуляції або аргоно-плазмової коагуляції. Всі вилучені поліпі оговтуються в лабораторію для гістологічного дослідження (на предмет ракових клітин). 

Операція проводиться під візуальним контролем за допомогою спеціальної відеокамери, зображення з якої транслюється на монітор.

Використання ендоскопічної хірургії забезпечує максимальну надійність і ефективність при вивченні зображень і одночасно знижує ризик ускладнень. Ендоскопія дозволяє правильно діагностувати і лікувати хірургічну патологію в менш агресивній формі, що дуже важливо при лікуванні органів черевної порожнини.

ПЕРЕВАГИ:

1. Відсутність контакту тканин черевної порожнини з рукавичками хірурга (на органи і очеревину не влучає тальк, не використовуються марлеві серветки, мінімізовані маніпуляції з кишками). Все це істотно знижує ризик виникнення післяопераційного спайкового процесу, який часто призводить до кишкової непрохідності та ін. патологій.

2. Оптика, використовувана при ендоскопічних методах, дає багаторазове збільшення, отже, оперативне втручання здійснюється микрохирургически і більш делікатно. Хірург має набагато кращий і зручний огляд органів черевної порожнини, ніж при великому розрізі.

3. Ендоскопічні втручання супроводжуються меншою крововтратою, ніж при відкритих операціях.

4. Реабілітаційний період протікає легше, ніж при звичайному хірургічному втручанні. Немає післяопераційних болів і необхідності в суворому постільному режимі, що дозволяє не порушувати звичний трудовий, громадський ритм життя пацієнта, забезпечуючи при цьому ефективність операції.

5. Економічна ефективність. Вартість операції вище, але лікування виявляється більш рентабельним за рахунок економії медикаментів, зменшення тривалості перебування в стаціонарі і термінів реабілітації пацієнта. З цих причин ендоскопічна хірургія, якщо вона показана і можлива, є кращим хірургічним методом.

Упорядочить по 
Производитель  


NDY4MjN