Главная » Відеогастродуоденоскопія

Відеогастродуоденоскопія

Відеогастродуоденоскопія (ВГДС або ФГДС)

Вартість послуги - 550 грн. 

Відеогастроскопія - (відеогастродуоденоскопія, ВГДС) - це візуальне дослідження верхніх відділів шлунково-кишкового тракту (стравохід, шлунок, 12-пала кишка, цибулина 12-палої кишки і зацибулиний відділ) за допомогою ендоскопа (гастроскопа) - за допомогою спеціального гнучкого, тонкого апарату, оснащеного відеокамерою. Процедура гастроскопії дозволяє не тільки провести огляд і сфотографувати досліджуваний орган, але і, при необхідності, зробити біопсію (взяття фрагментів слизової оболонки для Дайна лабараторного дослідження).

Так само під час гастроскопії, при необхідності, проводиться зупинка шлункової кровотечі (за допомогою коагуляції або за допомогою введенням кровоспинних препаратів безпосередньо в джерело кровотечі).

Видалення сторонніх тіл із стравоходу і шлунка так же проводиться під час проведення ендоскопічного дослідження

Ендооскопія допоможе поставити правильний діагноз при багатьох захворюваннях, в їх числі біль в області шлунка, кровотеча, виразка, пухлина, утруднене ковтання і багатьох інших. Роки довели, що гастроскопія є безпечною процедурою і ускладнення зустрічаються вкрай рідко. Незважаючи на те, що процедура може бути дуже неприємною слід постаратися заспокоїтися і глибоко дихати. Чим менше опору з боку хворого зустрічають лікарі, тим швидше вони закінчують обстеження.

Відеогастроскопія має значну перевагу в порівнянні з «класичною» фиброгастроскопией, так як зображення передається на відеомонітор зі значно більшим дозволом і більшою інформативністю обстеження.

Кожній людині рекомендується один раз в рік пройти ендоскопічне дослідження з профілактичною метою. При наявності таких хронічних захворювань як гастрити, езофагіти, виразкова хвороба шлунка і (або) 12-палої кишки і т.д.

Крім того, при ендоскопічному обстеженні шлунку і 12-палої кишки можуть виявлятися непрямі ознаки хронічних запальних змін печінки, жовчних шляхів та підшлункової залози, що важливо для призначення правильного комплексного лікування.

Підготовка до гастроскопії

- гастроскопия, как правило, производится утром и строго  натощак. Между последним приемом пищи и процедурой должно пройти не менее 8-10 часов.

- перед ФГДС не рекомендуется курить.

- также сообщите врачу, если страдаете аллергией на какие-либо лекарственные (особенно новокаин, лидокаин) или продукты.

Противопоказаниями к проведению данного обследования являются:

- острый инфартк миокарда;

- эпилепсия.

Упорядочить по 
Производитель  


ODBjMjZhNz